استخرهای دالاس - سوالاتی که باید هنگام انتخاب یک استخر سفارشی در نظر بگیرید

اگر در بازار هستید که آرزوهای خود را در مورد استخر حیاط پشتی به واقعیت تبدیل کنید ، احتمالاً مدتی را صرف این کرده اید که چه کسی را برای این کار استخدام کنید. انتخاب بهترین سازنده استخر دالاس برای شخصی سازی و نصب استخر باید با دقت زیادی انجام شود. انتخاب سازنده استخر شنا اشتباه می تواند تجربه ای ناامید کننده و پرهزینه را به همراه داشته باشد. همه اینها دانستن سوالات مناسب برای پرسیدن و داشتن اطلاعات مهم در جلو است. در اینجا ده سوال برتر برای انتخاب سازنده استخر سفارشی دالاس وجود دارد.
چه مدت است که آن ها در تجارت هستند؟
شرکتهای استخر دالاس که مدتهاست فعالیت می کنند معمولاً از شهرت خوبی برخوردار هستند. همیشه مراجعه کنید. و اگر در حال حاضر در منطقه شما استخرهایی در دست احداث دارند ، از آنها س askال کنید که آیا می توانید از سایت بازدید کرده و با صاحبخانه درباره تجربه آنها تاکنون صحبت کنید. خوب است قبل از استخدام یک شرکت ، اعتبار آنها را ارزیابی کنید. ممکن است از برخی همسایگان ، دوستان و اعضای خانواده یا شاید همکارانی که سابقه تجربه قبلی با شرکتهایی را که در نظر دارید ، بپرسید. اگر اطلاعات کافی ندارید ، برای تکمیل س yourال خود در اینترنت تحقیق کنید.
آیا آنها با نام دیگری تجارت کرده اند؟
اگر داشته باشند ، این می تواند یک پرچم قرمز باشد که آنها به دلیل شهرت بد نام خود را تغییر دهند یا Better Business Bureau علیه آنها علامت گذاری کند. در مورد این سازنده محتاط باشید و اطمینان حاصل کنید که آنها درگیر هیچ اختلاف قانونی در انتظار نیستند.
آیا آنها یک پیمانکار مجاز و اوراق قرضه هستند؟
بعضی از ایالت ها نیازی به مجوز ندارند ، اما شما قطعاً می خواهید یک پیمانکار مجاز پیدا کنید. پیمانکاران فرعی آنها را نیز بررسی کنید. بیشتر تجربیات بد با استخرهای سازگار با رعایت اصول اخلاقی کمتر از صاحبان خانه است که برای صرفه جویی در هزینه اندک شرکت غیرمجاز استخدام می کنند ، اما در دراز مدت برای رفع مشکلات خود هزینه های بسیار بیشتری پرداخت می کنند.
چه میزان و چه نوع بیمه ای دارند؟
شما می خواهید مطمئن شوید که هرگونه خسارتی که در حین نصب - هم به دارایی و هم به افراد - وارد شده باشد ، پوشش داده شده است. تصادفات اتفاق می افتد و مهم است که زودتر از موعد تأیید اینکه چه کسی بیمه آن را پوشش می دهد ، مهم است. اگر این امر به عهده شما باشد ، سیاست مالک خانه شما آخرین چاره خواهد بود و احتمالاً نرخ های شما را در آینده افزایش می دهد. چه کسی مسئول خسارت به خانه یا اموال همسایه است؟ همچنین ، چه کسی لوله های آبیاری یا بارانی شکسته شده در حین ساخت را تعمیر می کند؟ میزان پوشش به همان اندازه پوشش مهم است. اگر برای پوشش فوریت های پزشکی یا خسارت های مالی کافی نباشد ، چه می کنید؟ قبل از اینکه با هر برنامه ای پیش بروید ، این کار را حل کنید. بهتر است ، آن را به صورت کتبی دریافت کنید.
آیا ضمانت نامه شما به صورت مکتوب بیان شده است؟
اگر نیستند ، مواظب باشید. در صورت وجود ، کپی از آنها را تهیه کنید و با موارد استثنا و پوشش آشنا شوید. یکی از مواردی که باید به طور خاص بررسی شود ، پوشش "اعمال خدا" است که مواردی را که خارج از کنترل شما هستند شامل خسارت طوفان ، زلزله و غیره را در بر می گیرد و درباره هر چیزی که نامشخص است توضیحاتی بخواهید و این جزئیات به قرارداد شما اضافه می شود. گاهی اوقات درک اصطلاحات "قانونی" دشوار است و تا زمانی که روشن نباشد ، قرارداد امضا نکنید.
آیا آنها پس از اتمام خدمات ارائه می دهند؟
این مهم است زیرا در برخی مواقع س youالاتی درباره تعمیر و نگهداری خواهید داشت ، و در مواقعی که به سرویس استخر خود احتیاج دارید. شما به یک تماس محلی خوب نیاز دارید که بتواند به شما کمک کند. بهترین شرکت استخر دالاس که انتخاب می کنید باید در کنار خدمات و تیم خدمات آنها باشد.
آیا در مورد عملکرد استخر من راهنمایی می شود؟
هیچ پاسخی غیر از بله قابل قبول نیست. استخر ساز دیگری را انتخاب کنید.
آیا خدمه آنها وضع نابسامانی آنها را پاک می کنند؟
اوه بله ، نصب استخر و سقف شینگل کاملاً نامرتب است. مطمئن شوید که نصب کننده می داند که شما نمی خواهید کسی باشید که آن را تمیز می کند. این شامل از بین بردن رد لاستیک ها از نقطه دسترسی و بازسازی حصارکشی ها ، گلدان ها ، گیاهان و غیره است که ممکن است در این روند برداشته شده باشد.
چه کسی درخواست می کند و مجوزها را می گیرد؟
زود حل کنید مجوزها ممکن است مدتی طول بکشد.
چه مدت و چقدر طول می کشد تا پروژه شما به پایان برسد؟
زمان ضروری است ، نصب کننده باید بتواند در مورد بازه زمانی حجم کار و زمان ساخت استخر شما بازخورد صادقانه ای ارائه دهد.
اکنون آماده انتخاب استخر ساز Dallas مناسب برای این کار هستید. تصمیم خود را عاقلانه بگیرید. اگر این س questionsالات به رضایت شما پاسخ داده شود و مشکلات برطرف شود ، شما شرکت مناسبی دارید که صادق ، قابل اعتماد و متعهد به ساخت آن پروژه ای است که آرزوی آن را داشته اید.